KCM Tech Group Company

możemy wskazać jako podstawę naszej działalności; to musi być jakość

Dom

KCM TECH GROUP COMPANY

Im Online Czat teraz

KCM TECH GROUP COMPANY

1 2 3 4 5
KCM TECH GROUP COMPANY KCM TECH GROUP COMPANY KCM TECH GROUP COMPANY KCM TECH GROUP COMPANY KCM TECH GROUP COMPANY
Warsztat Kute zawory ze stali pakowania Zasuwa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : KIRI
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 4000000-5000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
Firma KCM Tech Group, składała się z dziewięciu fabryk. Koncentrujemy się na opracowywaniu, projektowaniu, przetwarzaniu zaworu kulowego, zasuwy, zaworu zwrotnego, zaworu kulowego, filtra siatkowego. Pomagamy również naszemu klientowi w opracowaniu specjalnego zaworu zgodnie z założeniami projektu. Nasze zawory były szeroko stosowane w uzdatnianiu wody, przemyśle chemicznym, przemyśle naftowym, petrochemicznym, elektrowniach, przemyśle morskim, cukrowniczym i innych gałęziach przemysłu. Prawidłowe dostarczanie produktów klientom przez długi czas spowodowało zwiększenie wydajności i wydajności. Nasz system zarządzania otrzymał certyfikat ISO 9001, DNV, certyfikat API ...

Zapłaciliśmy całą naszą energię, oferując pełną obsługę, skracając czas dostawy, utrzymując stałą jakość ...

Głównie nasz klient to sprzedawca zapasów, kierownik projektu. Tak więc głęboko rozumiemy znaczenie dobrej i stałej jakości, precyzyjnego i szybkiego czasu dostawy, właściwych produktów. Zawsze płacimy dużo za energię, aby monitorować, czy nasze produkty spełniają wymagania klientów; czy nasz dział produktów może produkować zamówienia na czas. Za każdym razem wysyłamy opinie do klientów.

Wysoka efektywność komunikacji sprawia, że ​​klienci ufają nam. Od wielu lat wspieramy naszych klientów przy wielu projektach. To jest nasz cel.

Szczegóły kontaktu
KCM TECH GROUP COMPANY

Tel: 86--13175677197

Faks: 86-0577-86917828

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)